UpDown (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Teaser
pl: Skrót

en: Voting
pl: Ocena

en: End
pl: Koniec

en: Both
pl: Oba

en: Full node
pl: Pełen węzeł

en: Allow users to undo their votes
pl: Zezwalaj użytkownikom na cofanie ocen.
