UpDown (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Teaser
ru: Анонс

en: Voting
ru: Голосование

en: End
ru: Конец

en: Both
ru: Оба

en: Full node
ru: Материал полностью

en: Beginning
ru: Начало

en: Allow users to undo their votes
ru: Разрешить пользователям отменять свои голоса
