UpDown (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Teaser
sv: Ingress

en: Voting
sv: Röstning

en: End
sv: Till

en: Both
sv: Båda

en: Full node
sv: Fullständig nod

en: Allow users to undo their votes
sv: Tillåt att användare ångrar sina röster
