UpDown (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Teaser
tr: Özet

en: Voting
tr: Oylama

en: End
tr: Bitiş

en: Both
tr: İkisi de

en: Full node
tr: Tüm düğüm

en: Allow users to undo their votes
tr: Kullanıcıların oyunu geri almasına izin ver
