UpDown (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Teaser
uk: Анонс

en: Voting
uk: Голосування

en: End
uk: Кінець

en: Both
uk: Все

en: Full node
uk: Повний матеріал

en: Beginning
uk: Початок

en: UpDown
uk: Вгору і вниз

en: Allow users to undo their votes
uk: Дозволити користувачам скасовувати свої голоси
