UpDown (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Voting
lt: Balsavimas

en: End
lt: Pabaiga

en: Both
lt: Abu

en: Full node
lt: Visas mazgas

en: Allow users to undo their votes
lt: Leisti nariams atsiimti savo balsą
