UpDown (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Voting
sk: Hlasovanie

en: End
sk: Stop

en: Both
sk: Oba

en: Full node
sk: Plný uzol

en: Allow users to undo their votes
sk: Povoliť používateľom zrušiť vlastný hlas
