Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Manual
af: Handleiding
