Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: User settings
be: Налады карыстальнікаў
