Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: User settings
bs: Korisničke postavke

en: Analyze
bs: Analiziraj
