Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: User settings
el: Ρυθμίσεις χρήστη

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Automatic
el: Αυτόματο
