Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન
