Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: User settings
he: הגדרות משתמש

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Analyze
he: נתח
