Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: User settings
hu: Felhasználó beállításai

en: Manual
hu: Kézi

en: Automatic
hu: Automatikus

en: other
hu: egyéb

en: Analyze
hu: Elemzés
