Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: User settings
kk: Қолданушы теңшелімдері
