Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ
