Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: User settings
sl: Nastavitve uporabnika
