Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: User settings
vi: Cài đặt người dùng

en: Manual
vi: Thủ công

en: Automatic
vi: Tự động

en: Analyze
vi: Phân tích
