Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Password
de: Passwort

en: Settings
de: Einstellungen

en: User settings
de: Benutzereinstellungen

en: Manual
de: Manuell

en: Automatic
de: Automatisch

en: other
de: andere

en: Analyze
de: Analysieren
