Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Yes
es: Sí

en: Password
es: Contraseña

en: Settings
es: Configuración

en: User settings
es: Opciones de usuario

en: Automatic
es: Automático

en: other
es: otro

en: Analyze
es: Analizar
