Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: User settings
et: Kasutaja sätted

en: Analyze
et: Analüüs
