Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: User settings
fil: Ayos ng mga tagagamit
