Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User settings
ka: მომხმარებლის პარამეტრები
