Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: User settings
km: ការ​កំណត់​អ្នក​ប្រើ
