Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: User settings
oc: Paramètres dels utilizaires
