Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: User settings
ta: பயனர் அமைவுகள்

en: Automatic
ta: தானியங்கி
