Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: User settings
te: వాడుకరి అమరికలు
