Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: User settings
ast: Preferencies del usuariu
