Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: User settings
da: Brugerindstillinger

en: Manual
da: Manuel

en: Automatic
da: Automatisk

en: Analyze
da: Analysér
