Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: User settings
hy: Օգտատերի կարգավորումներ
