Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: User settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: Manual
nl: Handmatig

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Analyze
nl: Analyseren
