Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: User settings
uk: Налаштування користувача

en: Manual
uk: Вручну

en: Automatic
uk: Автоматично

en: other
uk: інше

en: Analyze
uk: Аналізувати
