Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: User settings
bg: Настройки на потребител
