Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: User settings
gl: Configuración de usuario

en: Automatic
gl: Automático

en: Analyze
gl: Analizar
