Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: User settings
hr: Postavke korisnika

en: Automatic
hr: Automatski
