Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: User settings
ja: ユーザーの設定

en: Manual
ja: 手動

en: Automatic
ja: 自動

en: Analyze
ja: 分析
