Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan
