Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: User settings
sq: Rregullimet e përdoruesit
