Drupal 8 upgrade evaluation (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: User settings
tr: Kullanıcı ayarları

en: Automatic
tr: Otomatik

en: Analyze
tr: Çözümle
