Upgrade Status (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: error
bs: greška

en: Modules
bs: Moduli

en: warning
bs: upozorenje

en: Themes
bs: Teme

en: Revoked!
bs: Povučeno!
