Upgrade Status (6.x-1.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: view
dz: སྟོན།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: warning
dz: ཉེན་བརྡ།

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་

en: Depends on: !dependencies
dz: བརྟེན་ནི་: !རྟེན་འབྲེལ་

en: Required by: !required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ་: !དགོས་མཁོ་ཡོདཔ་
