Upgrade Status (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: error
el: σφάλμα

en: Download
el: Λήψη

en: view
el: προβολή

en: Release notes
el: Σημειώσεις έκδοσης

en: Modules
el: Μονάδες

en: Check manually
el: Χειροκίνητος έλεγχος

en: Change
el: Αλλαγή

en: warning
el: προειδοποίηση

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Revoked!
el: Ανακλήθηκε!

en: Project not secure
el: Έργο μη ασφαλές!

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
el: Το έργο έχει χαρακτηριστεί ως μη ασφαλές από την ομάδα ασφαλείας του Drupal και δεν είναι πλέον διαθέσιμο για λήψη. Συνιστάται η άμεση απενεργοποίηση οτιδήποτε περιλαμβάνει το έργο αυτό!

en: No available releases found
el: Δε βρέθηκαν διαθέσιμες εκδόσεις

en: Invalid info
el: Μη έγκυρες πληροφορίες

en: Security update required!
el: Απαραίτητη η ενημέρωση ασφαλείας!

en: Recommended version:
el: Προτεινόμενη έκδοση:

en: Security update:
el: Ενημέρωση ασφαλείας:

en: Latest version:
el: Τελευταία έκδοση:

en: Development version:
el: Έκδοση υπό ανάπτυξη:

en: Also available:
el: Επίσης διαθέσιμα:

en: Depends on: !dependencies
el: Εξαρτάται από: !dependencies

en: Required by: !required
el: Απαιτείται από: !required

en: Drupal core
el: Πυρήνας του Drupal

en: Failed to fetch available update data
el: Αποτυχία κατά τη λήψη των δεδομένων για ύπαρξη ενημερωμένων εκδόσεων

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
el: Υπήρξε προσπάθεια λήψης πληροφοριών σχετικά με όλες τις διαθέσιμες νέες εκδόσεις και ενημερώσεις.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
el: Δεν ήταν δυνατή η λήψη πληροφοριών σχετικά με διαθέσιμες νέες εκδόσεις και ενημερώσεις.

en: Last checked: @time ago
el: Τελευταίος έλεγχος: πριν @time

en: Last checked: never
el: Τελευταίος έλεγχος: ποτέ

en: Includes: %includes
el: Περιλαμβάνει: %includes

en: Disabled modules
el: Απενεργοποιημένες μονάδες

en: Disabled themes
el: Απενεργοποιημένες θεματικές παραλλαγές
