Upgrade Status (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: error
eo: eraro

en: Download
eo: Elŝutu

en: view
eo: rigardi

en: Release notes
eo: Eldonaj notoj

en: Modules
eo: Moduloj

en: Check manually
eo: Kontrolu mane

en: warning
eo: averto

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Revoked!
eo: Malvalidigita!

en: Project not secure
eo: Projekto ne sekura

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
eo: Ĉi tiu projekto estis markita nesekura de la sekureca teamo de Drupalo, kajne plu elŝuteblas. Estas forte rekomendita tuj malŝalti ĉion rilate al ĉi tiu projekto!

en: No available releases found
eo: Neniuj disponeblaj eldonoj trovitaj.

en: Invalid info
eo: Nevalidaj informoj

en: Security update required!
eo: Sekureca ĝisdatigo bezonata!

en: Recommended version:
eo: Rekomendita versio:

en: Security update:
eo: Sekureca ĝisdatigo:

en: Latest version:
eo: Lasta versio:

en: Development version:
eo: Programada versio:

en: Also available:
eo: Ankaŭ disponebla:

en: Depends on: !dependencies
eo: Dependas de: !dependencies

en: Required by: !required
eo: Bezonata de: !required

en: Drupal core
eo: Drupal-kerno

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
eo: Ne eblas akiri informojn pri disponeblaj novaj eldonoj kaj ĝisdatigoj.

en: Last checked: @time ago
eo: Laste kontrolita: @time antaŭe

en: Last checked: never
eo: Laste kontrolita: neniam

en: Includes: %includes
eo: Inkluzivas: %includes

en: Disabled modules
eo: Malŝaltitaj moduloj

en: Disabled themes
eo: Malŝaltitaj haŭtoj
