Upgrade Status (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: error
eu: errorea

en: Download
eu: Deskargatu

en: view
eu: ikusi

en: Release notes
eu: Bertsioaren oharrak

en: Modules
eu: Moduluak

en: Check manually
eu: Egiaztatu manualki

en: Change
eu: Aldatu

en: warning
eu: abisua

en: Themes
eu: Temak

en: Available
eu: Gaituta

en: Revoked!
eu: Errebokatuta!

en: Project not secure
eu: Proiektua ez da segurua

en: No available releases found
eu: Ez da bertsio eskuragarririk aurkitu

en: Invalid info
eu: Informazio baliogabea

en: Security update required!
eu: Behar da segurtasun eguneraketa egin!

en: Recommended version:
eu: Gomendatutako bertsioa:

en: Security update:
eu: Segurtasun eguneraketa:

en: Latest version:
eu: Azken bertsioa:

en: Also available:
eu: Baita erabilgarri:

en: Drupal core
eu: Drupal funtsezkoa

en: Last checked: @time ago
eu: Azken egiaztapena: duela @time

en: Last checked: never
eu: Azken egiaztapena: inoiz

en: Includes: %includes
eu: Sartu: %includes

en: Disabled modules
eu: Ezgaitutako moduluak

en: Disabled themes
eu: Ezgaitutako gaiak
