Upgrade Status (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (31 entries)

en: error
kk: Қате

en: Download
kk: Жүктеу

en: view
kk: карау

en: Release notes
kk: Шығарылым жазбалары

en: Modules
kk: Модульдер

en: Check manually
kk: Қолмен тексеру

en: warning
kk: ескерту

en: Themes
kk: Темалар

en: ok
kk: жарайды

en: Revoked!
kk: Қайтарылды!

en: Project not secure
kk: Жоба қауіпсіз емес

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
kk: Этот проект помечен командой безопасности Drupal как небезопасный и более недоступен для скачивания. Немедленное отключение всего, включенного в этот проект, настоятельно рекомендуется!

en: No available releases found
kk: Қолжатімді нұсқалар табылмады.

en: Invalid info
kk: Шынайы емес ақпарат

en: Security update required!
kk: Қауіпсіздік жаңарту қажет!

en: Recommended version:
kk: Ұсынылған нұсқа:

en: Security update:
kk: Қауіпсіздік жаңартуы:

en: Latest version:
kk: Соңғы нұсқа:

en: Development version:
kk: Өндіріс нұсқасы:

en: Also available:
kk: Сонымен қатар қолжетімді:

en: Depends on: !dependencies
kk: Тәуелді: !dependencies

en: Required by: !required
kk: Қажет етеді: !required

en: Drupal core
kk: Drupal өзекшесі

en: Failed to fetch available update data
kk: Қолжетімді жаңартулар деректерін қабылдау жүзеге

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
kk: Жаңа шығарылым және жаңартулар туралы ақпарат жинау сәтті аяқталды.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
kk: Жаңа шығарылымдар мен жаңартулардың қолжетімділігі туралы ақпарат алу мүмкін емес.

en: Last checked: @time ago
kk: Соңғы рет: @time бұрын тексерілді

en: Last checked: never
kk: Соңғы рет: еш тексерілмеді

en: Includes: %includes
kk: Ішіндегілер: %includes

en: Disabled modules
kk: Өшірілген модульдер

en: Disabled themes
kk: Өшірілген темалар
