Upgrade Status (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Download
ku: داگرتن

en: view
ku: پیشاندان

en: Release notes
ku: زانیاری دەربارەی وەشان

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Check manually
ku: خۆت بیپشکنە

en: warning
ku: ئاگاداری‌

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: Available
ku: هەیە

en: ok
ku: باشە

en: No available releases found
ku: هیچ وەشانێکی ئامادە نەدۆزرایەوە

en: Invalid info
ku: زانیاریی نادرووست

en: Recommended version:
ku: وەشانی ئامۆژگاریکراو

en: Latest version:
ku: نوێترین وەشان:

en: Also available:
ku: هەروەها ئامادەیە:

en: Depends on: !dependencies
ku: پشت دەبەستێت بە: !dependencies

en: Required by: !required
ku: پێویستە لەلایەن:‌ !required

en: Drupal core
ku: ناووکی دروپاڵ

en: Last checked: @time ago
ku: دوا پشکنین: @time لەمەوبەر

en: Last checked: never
ku: دوا پشکنین: هیچ کاتێک

en: Includes: %includes
ku: تێیدایە: %includes

en: Disabled modules
ku: مۆدیولە ناچالاکەکان

en: Disabled themes
ku: ڕووکارە ناچالاکەکان
