Upgrade Status (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Release notes
my: ထုတ်ပြန်ချက် မှတ်စုများ

en: Modules
my: Module များ

en: warning
my: သတိပေးချက်
