Upgrade Status (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (30 entries)

en: error
vi: lỗi

en: Download
vi: Tải về

en: view
vi: xem

en: Release notes
vi: Ghi chú phát hành

en: Modules
vi: Mô-đun

en: Check manually
vi: Kiểm tra thủ công

en: Change
vi: Thay đổi

en: warning
vi: cảnh báo

en: Themes
vi: Sắc thái

en: Available
vi: Có sẵn

en: Revoked!
vi: Đã bị hủy bỏ!

en: Project not secure
vi: Dự án không an toàn

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
vi: Dự án này được nhóm bảo mật Drupal đánh giá là không an toàn, và không cho sử dụng nữa. Xin hãy tắt các chức năng liên quan đến dự án này.

en: No available releases found
vi: Không tìm thấy bản phát hành nào

en: Invalid info
vi: Thông tin không hợp lệ

en: Security update required!
vi: Cập nhật bảo mật cần thiết!

en: Recommended version:
vi: Phiên bản nên dùng:

en: Security update:
vi: Cập nhật bảo mật:

en: Latest version:
vi: Phiên bản mới nhất:

en: Development version:
vi: Phiên bản đang phát triển:

en: Also available:
vi: Cũng có trong:

en: Depends on: !dependencies
vi: Phụ thuộc: !dependencies

en: Required by: !required
vi: Đòi buộc bởi: !required

en: Drupal core
vi: Nhân Drupal

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
vi: Không thể lấy bất kỳ thông tin nào về bản phát hành và cập nhật mới.

en: Last checked: @time ago
vi: Lần kiểm tra gần nhất: @time trước

en: Last checked: never
vi: Lần kiểm gần nhất: chưa bao giờ

en: Includes: %includes
vi: Bao gồm: %includes

en: Disabled modules
vi: Các module đã tắt

en: Disabled themes
vi: Các giao diện bị tắt
