Upgrade Status (6.x-1.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Disable
ast: Desactivar

en: error
ast: fallu

en: Download
ast: Baxar

en: view
ast: vista

en: Release notes
ast: Notes de la versión

en: Modules
ast: Preseos

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Check manually
ast: Comprobar manualmente

en: warning
ast: avisu
