Upgrade Status (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: error
fi: virhe

en: Download
fi: Lataa

en: view
fi: näkymä

en: Release notes
fi: Julkaisutiedote

en: Modules
fi: Moduulit

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Check manually
fi: Tarkista käsin

en: Change
fi: Muuta

en: warning
fi: varoitus

en: Themes
fi: Teemat

en: Available
fi: Saatavilla

en: Revoked!
fi: Peruttu!

en: Project not secure
fi: Projekti on turvaton

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
fi: Drupalin turvallisuusryhmä on merkinnyt tämän projektin turvattomaksi, eikä sitä voi enää ladata. Suosittelemme, että poistat välittömästi käytöstä kaiken tähän projektiin liittyvän!

en: No available releases found
fi: Julkaisuja ei ole saatavilla

en: Invalid info
fi: Virheelliset tiedot

en: Security update required!
fi: Turvapäivitys vaaditaan!

en: Recommended version:
fi: Suositeltava versio:

en: Security update:
fi: Turvapäivitys:

en: Latest version:
fi: Uusin versio:

en: Development version:
fi: Kehitysversio:

en: Also available:
fi: Saatavilla myös:

en: Depends on: !dependencies
fi: Riippuu näistä: !dependencies

en: Required by: !required
fi: Vaativat tämän: !required

en: Drupal core
fi: Drupalin ydin

en: Failed to fetch available update data
fi: Päivitystietojen haku epäonnistui

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
fi: Haetaan tietoa uusista päivityksistä ja julkaisuista.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
fi: Ei kyetty hakemaan tietoja saatavilla olevista uusista julkaisuista ja päivityksistä.

en: Last checked: @time ago
fi: Tarkistettu viimeksi @time sitten

en: Last checked: never
fi: Ei tarkistettu koskaan

en: Includes: %includes
fi: Sisältää: %includes

en: Disabled modules
fi: Käytöstä poistetut moduulit

en: Disabled themes
fi: Käytöstä poistetut teemat

en: Update modules
fi: Päivitä moduulit
